Telefon  +421905823239, +421905561944

Mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kozmetické ošetrenie

Môj spôsob práce sa opiera o dotyk. To, že dotyk má liečivé účinky je pravda stará, ako ľudstvo samo. Žiadny, ani ten najlepší prístroj Vám v bežnom kozmetickom ošetrení nenahradí jemný dotyk rúk a kvalitné prírodné produkty.

Pracujem s čistou prírodnou aromaterapeutickou kozmetikou, ktorá Vašu pleť a ani Vaše telo zbytočne nezaplavuje syntetickými stabilizátormi, farbivami a umelými vôňami. Navyše mi aromaterapeutická kozmetika Nobilis Tilia, s ktorou pracujem poskytuje nepreberné množstvo variácií počas ošetrenia, vzhľadom na aktuálny stav Vašej pokožky. To, čo Vám vyhovuje na jar a v lete, to Vám nemusí vyhovovať na jeseň a v zime. Niečo iné potrebujete, keď prídete vyčerpaná a niečo iné ak sa potrebujete stíšiť a upokojiť. Možností a kombinácií je v aromaterapií nepreberné množstvo. Samozrejmosťou je poradenstvo, čo používať doma. Cenovo je kozmetika Nobilis Tilia bezkonkurenčná, pretože platíte len za prírodné zložky v nej obsiahnuté.

Mojou špecialitou je lymfodrenážna masáž tváre, krku a dekoltu. Pomalá a dôsledná masáž, ktorá prečistí podkožie a aktivuje hlboké vrstvy pokožky k odplaveniu toxínov. Prečo práve lymfodrenážna masáž? Najviac sa mi v každodennej praxi osvedčuje tak na mastnejšiu pleť, hlavne po čistení, ako aj na citlivú pleť s žilkami, kedy pôsobí ukľudňujúco a mierni zápaly. Ak Vám puchnú očné viečka, či máte problém s opúchaním tváre, je to ten najlepší druh masáže práve pre Vás.

Masáž trvá až 30 min. a to už je doba za ktorú sa dá zrelaxovať. Používam pri lymfodrenáži prípravky Nobilis Tilia na báze rastlinných enzýmov, ktoré majú silné regeneračné účinky. Navyše ich príjemá vôňa pôsobý na psychiku a pomáha pri relaxácií klientky.

Žiadna chémia, čistá príroda. Som proste za čo najprirodzenejšiu formu starostlivosti o pokožku.

Kozmetické ošetrenie

 

Poradenstvo v oblasti detoxikácie tela,
zmena životného štýľu.