Telefon  +421905823239, +421905561944

Mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Naše Dobré Pocity

Pár slov o nás......sme manželia, kolegovia a životní partneri

 

Bc. Naďa Scheerová 4. 10. 1976

Moja profesná cesta je pôvodne od kozmetičky až po fyzioterapeutku. Ale po všetkých životných a pracovných skúsenostiach sa považujem za terapeuta. Snažím sa na všetky problémy spojené zo zdravím telesným aj psychickým, pozerať celostne. Sme cítiace bytosti a naše prežívanie sa veľmi markantne odráža na našom fyzickom tele. Ak je človek otvorený zmenám, ponúkam informácie z viacerých pohľadov na daný problém. Ak si chceme pomôcť, zmeny je dobré spraviť nielen na fyzickej , ale hlavne na psychickej úrovni.

Ponúkam terapie ohľadom cvičenia, manuálnych techník (manuálne terapie k sm-systému, mäkké techniky, mobilizačné techniky a pod.)

Pomocou veľmi príjemnej Kránio-sakrálnej terapie, ponúkam nielen hlboký relax, ale aj malú poradňu ohľadom osobných problémov.

Čo, Vás trápi a neviete ako problém riešiť? Ako pracovať s emóciami? akú silu majú a čo nám spôsobujú za psychické traumy a blokády. Sú návody ako sa s tým vysporiadať. Cesta vždy existuje.

Pomocnú ruku nám ponúka aj príroda, takže máme v ponuke aj bylinkové preparáty od firiem DIOCHI, Mycomedica a Yaomedica zostavených podľa princípov TČM. Je to takisto celostný náhľad na človeka, na jeho fyzické prejavy aj emočné prežívanie.

Inak som mama troch detí, dvoch dcér a syna. Naše deti sú pre nás takisto veľkou školou a inšpiráciou. Už roky sa ich snažíme liečiť prírodnou cestou a po rokoch vidíme, že ich imunita posilnila.

Vo voľnom čase relaxujem pri kreslení intuitívnych obrázkov, malé vzorky mám aj na našich stránkach.

 

Žena si natiahne chrbát na podložku

 

Boris Scheer 12. 9. 1971

V našich Dobrých Pocitoch som v prvom rade masérom, ale okrem klasickej masáže, kombinujem masáže a terapie, podľa potreby a problémov klienta. Obaja s manželkou sa venujeme poradenstvu v oblasti detoxikácie tela, zmenu životného štýľu a pod.

Zdravotné problémy nas a našich detí nás učia a nútia objavovať nové možnosti prírodnej liečby.

 

Na zadnej strane horúce kamene

 

Naša cesta...

Začali sme v roku 1997 a prvých 6 rokov sme ponúkali len kozmetické služby. K našej terajšej práci nás priviedli vlastné zdravotné problémy...

My sme však chceli byť zdraví a pokiaľ je to možné, aj nezávislí od systému starostlivosti o zdravie, aký poznáme v modernom zdravotníctve. Začali sme hľadať a skúšať.

Pomohli sme si a čo bolo dobré pre nás, sa snažíme ponúknuť ďalej aj vám. V našej ponuke nie je nič, o čom by sme pochybovali, alebo čo by malo na nás samých, alebo na naše deti negatívny účinok.

Zistili sme, že v prvom rade si človek musí chcieť pomôcť sám a potom treba veriť svojmu telu, že to skutočne dokáže!

Tak sme začali s reflexnou terapiou chodidla a naším každodenným sprievodcom sa stali knihy Jiřího Janču a manželov Júliusa a Beaty Patakyovcov.

Potom sme objavili silu energoinformačných preparátov JOALIS z výzkumu MUDr. Josefa Jonáša a absolvovali jeho úžasné školenia a letnú školu.

Spolu s preparátmi Joalis našim klientom, aj sebe pomáhame skvelými bioinformačnými preparátmi DIOCHI.

Okrem klasickej masáže tela sme sa postupne snažili vyberať tie, ktoré majú schopnosť povzbudiť očistu tela. Prišla na rad lymfodrenáž a medová masáž.

Úplne zásadné zlomy nastali, keď Boris absolvoval u pani Vladimíry Skácelovej školenie Kraniosakrálnej terapie cestou hlbokej relaxácie.

Obaja sme u nej následne obsolvovali jej semináre Cesta.

Ďalší náš dôležitý medzník bola Nadina promócia na katedre fyzioterapie, trnavskej UCM v Piešťanoch. Začala pomáhať pri bolestiach chrbtice, kĺbov a masíruje deti a aj tehotné ženy. Momentálne sa vzdeláva na seminároch MUDr. Richarda Smíška. Špecializuje sa na tzv. SM-systém, čo je systém manuálnych techník a cvičenia s pružnou gumou. Je to dokonalá metóda pri problémoch s chrbticou a celým pohybovým aparátom. Vidíme v nej obrovský potenciál pri riešení akútnych ale aj chronických pohybových problémov.

Najlepšie na tom však je, že na tej ceste stále sme, učíme sa nové veci a s nami aj Vy...

vaši Naďa a Boris

 

Žena a muž behajú po poli a držia sa za ruky

 

Poradenstvo v oblasti detoxikácie tela,
zmena životného štýľu.